Ubytovanie

Naša spoločnost spolupracuje z mnohými partnermi, ktorý ponúkajú to najkvalitnejšie ubytovanie v Pieninach a chce aby sa náš zákazník cítil aj u nás, ako doma.

 

Novootvorený penzión Daniella je situovaný na Zamagurí v turisticky atraktívnej oblasti Pieninského národného parku.

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnom prostredí s množstvom aktivít, ktoré sa v okolí dajú vykonávať. V našom penzióne Daniella určite nájdete svoje pohodlie, oddych, relax a zábavu.

V penzióne Daniella si, okrem ubytovania, môžete vychutnať chutné jedlo v našej reštaurácii, na našej terase alebo dokonca aj v našom altánku. V ponuke máme rôzne slovenské špeciality a pizze (pozrite si náš jedálny lístok). Náš altánok sme vybavili aj krbom a preto si v ňom na našich jedlách môžete pochutnať aj počas zimných a studených dní.

Kto rád športuje, sa môže vyblázniť na našom novom ihrisku, ktoré je vhodné na všetky druhy športov. Môžete si zahrať tenis, futbal, nohejbal alebo aj volejbal.

 

Ubytovanie  sa nachádza v centre obce Červený Kláštor. V blízkosti ubytovania sa nachádza prístavište pltí a je vhodným východiskom na pešie a cyklistické túry do Pienin (Sokolica, Prielom Dunajca, Haligovské skaly), na návštevu Poľskej republiky a múzea Červený kláštor. 


Bookmark and Share TOPlist Kvalitní seo nástroje pro zvýšení produktivity vašeho webu.
Pagerank